Cześć, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że dużo się dowiedziałem. Sama ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Miłego dnia wszystkim.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Polecam się nie spieszyć.