Witam, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sama od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia wybór kolorystyki to podstawa. Polecam się nie spieszyć.