Hej, przeglądałem forum i muszę przyznać, że dużo się dowiedziałem. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.